Poradnik

Recenzja programu Italki: Dlaczego korepetycje online to najlepszy sposób na naukę języka obcego

A więc, chcesz nauczyć się drugiego języka. Nie masz pojęcia, od czego zacząć? Po pierwsze, zdecyduj, w jaki sposób chcesz się go nauczyć - samodzielnie czy z pomocą korepetytora.

Prawda jest taka, że każda osoba może nauczyć się języka samodzielnie jeśli ma wystarczającą motywację i wytrwałość. Samodzielna nauka może jednak wymagać więcej czasu na znalezienie najbardziej skutecznej metody. Najprawdopodobniej osoba, która ma napięty plan dnia, może zrezygnować z realizacji swoich celów językowych, a w rezultacie jakość nauki ucierpi z powodu niespójności.

Nauka z korepetytorem zmotywuje Cię do zebrania się w sobie i kontynuowania podróży językowej. Świadomość, że ktoś przygotowuje się do lekcji, aby pomóc ci w opanowaniu umiejętności, może sprawić, że poczujesz się bardziej odpowiedzialny i pozostaniesz na ścieżce rozwoju bez względu na wszystko. Profesjonalny korepetytor jest Twoim niezawodnym doradcą i przewodnikiem, który pokieruje Tobą, wskaże Twoje błędy i pokaże, jak je naprawić.

W dzisiejszym przeglądzie Irzegląd talkiwyjaśnimy, gdzie można znaleźć największy wybór korepetytorów i jakie kryteria pomogą Ci znaleźć najlepszego i natychmiast rozpocząć lekcje.

Co to jest Italki i inne strony podobne do Italki?

Italki to platforma do nauki języków obcych, taka sama jak Preply i inne alternatywy dla Italki umożliwiająca znalezienie prywatnego korepetytora. Użytkownicy mogą następnie brać udział w zajęciach językowych, takich jak lekcje angielskiego online, aby rozwijać swoje umiejętności i zwiększać pewność siebie. Popularność tego serwisu znacznie wzrosła od czasu jego uruchomienia w 2007 roku. Dzięki ponad 100 dostępnym językom, 5000 korepetytorów i 3 milionom użytkowników w ponad 100 krajach, Italki stało się wiodącą platformą łączącą wykwalifikowanych nauczycieli z uczniami.

W porównaniu do Italki, Preply ma obecnie ponad 50 dostępnych języków. Ma jednak takie samo podejście do spersonalizowanych lekcji 1 na 1 udzielanych za pośrednictwem czat wideo. Wszyscy korepetytorzy Preply, tak samo jak profesjonalni nauczyciele Italkitalki nauczycielesą dokładnie sprawdzani, zanim pojawią się w wynikach wyszukiwania.

Przy okazji, nauczyciele Preply posiadają międzynarodowe certyfikaty TESOL, TEFL, CELTA. Nasi profesjonalni korepetytorzy dostosowują swoje plany lekcji do indywidualnych potrzeb, poziomu umiejętności i zainteresowań uczniów. Wystarczy przejrzeć bazę ekspertów Preply, aby przekonać się o ich profesjonalizmie.

Znajdź korepetytora online

Dlaczego nauka online jest najlepszym sposobem na naukę języka obcego?

Lekcje w klasie mają swoje ponadczasowe zalety, takie jak komunikacja twarzą w twarz i możliwość interakcji z innymi uczniami. Dzisiaj, nauka online zyskuje coraz większą popularność jako nowoczesny i opłacalny sposób na opanowanie umiejętności językowych.

Jednak niektórzy uczniowie mają trudności z przyswajaniem i utrwalaniem informacji poprzez czat wideo. Dlatego właśnie Preply i inne Alternatywy dla Italki wykorzystują najnowsze narzędzia, aby odtworzyć wciągającą i przyjazną atmosferę.

Oto inne główne korzyści płynące z nauki online:

Dostępność i personalizacja

 • Skracając czas podróży, możesz lepiej przygotować się do lekcji online i mieć więcej czasu na inne ważne rzeczy.
 • Nawet jeśli masz napięty grafik, możesz znaleźć korepetytora, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom i terminowi.
 • Italki, podobnie jak Preply, ma korepetytorów z całego świata.
 • Wybierając indywidualne lekcje z korepetytorem z Italki, możesz skorzystać z pomocy nauczyciela z całego świata.talki lub innym profesjonalnym nauczycielem na Preply, otrzymasz spersonalizowany plan lekcji dostosowany do Twojego aktualnego poziomu językowego, umiejętności i celów.

Dowolne limity stref czasowych i inne udogodnienia

 • Niezależnie od tego, gdzie jesteś i o jakiej porze dnia chcesz rozpocząć lekcje, dzięki zaawansowanej technologii filtrowania platform internetowych, takich jak Preply, możesz znaleźć idealnego nauczyciela za pomocą kilku kliknięć.
 • Wybór korepetytora jest bardzo proste! Wystarczy zawęzić wyniki wyszukiwania za pomocą filtrów, a system automatycznie pokaże Ci najlepsze opcje, które pasują do Twojego kalendarza i wymagań. Nie musisz się martwić o synchronizację swojej strefy czasowej z preferowanym krajem nauczyciela. System identyfikuje Twoją aktualną strefę czasową i wyszukuje kandydatów na podstawie wprowadzonych danych.
 • Jeśli nigdy nie próbowałeś uczyć się przez czat wideo, dostępny również w aplikacji Italkito nie powinno Cię to powstrzymywać przed wzięciem udziału w lekcji próbnej. Z pewnością przekonasz się, że jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, ponieważ lekcje można odbyć w zaciszu własnego domu lub w innym miejscu, w którym można się skoncentrować i uczyć.
 • W każdej placówce oferującej korepetycje można od razu zarezerwować pierwszą lekcję. Jak jednak wybrać odpowiednią platformę, która najbardziej odpowiada naszym potrzebom? Poszukaj trochę informacji, czytając opinie innych użytkowników Italki opinieopinie klientów na temat Preply lub innej platformy.
Oferujemy korepetycje online z ponad 50 języków.

Preply to jedna z wiodących platform edukacyjnych, która zapewnia lekcje 1 na 1 z certyfikowanymi korepetytorami za pośrednictwem ekskluzywnego czatu wideo.

 • Znajdź mojego korepetytora online teraz
 • 1456 opinii, "Doskonały"

Na każdą kieszeń znajdzie się korepetytor

 • Platformy takie jak Italki czy Preply zawsze oferują szeroki wachlarz cen, ponieważ współpracują z tysiącami korepetytorów, którzy mają różne stawki. Najniższa cena za godzinę na Preply zaczyna się od 5 dolarów, na innych platformach waha się od 10 do 15 dolarów.
 • Zazwyczaj cena korepetycji zależy od kilku czynników - kwalifikacji nauczyciela, jego doświadczenia oraz tego, czy jest on rodzimym użytkownikiem języka, czy też nie. Są też inne aspekty, które należy wziąć pod uwagę, takie jak program nauki lub kurs, który się wybiera - ogólny, intensywny lub przygotowujący do egzaminów. Pakiet lekcji (częstotliwość i czas trwania lekcji w tygodniu/miesiącu) również ma wpływ na ostateczną cenę.
 • Dla wielu osób nauka przez Internet może być tańszym rozwiązaniem, ponieważ mogą zaoszczędzić pieniądze na dojazdach na zajęcia.
 • Wiele serwisów oferujących korepetycje oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli uczeń jest niezadowolony z jakości lekcji. Na przykład Preply zapewnia zwrot pieniędzy lub lekcję zastępczą bez dodatkowych kosztów.

Kto może zostać nauczycielem języka włoskiego?

Jeśli szukasz możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy i zdobycia doświadczenia w nauczaniu, to powinieneś spróbować zostać nauczycielem w Italki lub Preply. Na Italki można znaleźć zarówno profesjonalnych korepetytorów, którzy zdobywają kwalifikacje w nauczaniu języków obcych, jak i entuzjastów, którzy mają pracę na pół etatu i szukają dodatkowego zajęcia, które nie wymaga dodatkowych wydatków na dojazdy.

Chociaż Preply współpracuje głównie z certyfikowanymi korepetytorami i native speakerami, platforma daje również entuzjastom z dużą biegłością językową możliwość zbudowania kariery nauczyciela online. Najważniejszą zaletą zostania korepetytorem na Preply lub Italki jest to, że prowizja za lekcję jest niższa (18% do 33%) w porównaniu z innymi alternatywnymi rozwiązaniami lub kursami językowymi w klasie.

Uwagi końcowe

Nauka z prywatnym korepetytorem to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie swój wolny czas i elastyczność. Jako nowa interaktywna metoda, nauka przez czat online ma wiele zalet, takich jak wiele pomocnych zasobów dostępnych po kilku kliknięciach i możliwość połączenia się z preferowanym korepetytorem w innym kraju.

Chcesz uczyć się języka online? Zanurz się w nowym doświadczeniu nauki z najlepszymi korepetytorami Preply. Zarezerwuj pierwszą lekcję już dziś!